آلبوم امانه شریف

Aamna Sharif

تعداد عکس های این آلبوم : 8
تعداد نظرات : 0

|عکس و مطالب جدید خود را در رابطه با این آلبوم، از طریق آپلود سنتر سایت، برای ما ارسال نمایید تا بنام خودتان در سایت قرار گیرد.|

| Please send us, your photos and information in relation to this album, by upload center... or this Email: memarjoon@gmail.com|

1 
زندگینامه امانه شریف

امانه شریف


نام اصلي : امانه شريف (کاشيش)

تاريخ تولد: 25 تير 1361 (July 16, 1982)

محل تولد : بمبئي (مومباي)، هندوستان

همسر(ها) : آميت کاپور (27 دسامبر 2013 تاکنون)

سال‌هاي فعاليت : (2003 تاکنون)

زمينه فعاليت(ها) : بازيگر سينما و تلويزيون و مدل

امانه شريف هنرپيشه زن سينما و تلويزيون هندوستان است. پدر امانه هندي و مادرش فارسي بحريني بوده و خودش در بمبئي بدنيا آمد. دوران دبيرستان را در مدرسه "سنت آن" بندرا گذراند. در سال دوم، کار مدل کردن را شروع کرد و در تبلیغات برندهایی مانند خمیردندان کلوزآپ (Close-Up)، تلفن همراه بیتل (Beetel)، کرم زیبایی امامی (Emami)، نسکافه و غیره بازی کرد. امانه همچنین در موزیک ویدئوهایی نیز حضور داشت مانند : «دل کا علم مین کیا باتون توجهه» به کارگردانی کومار سانو، «یه کیسنه جادو کیا» به کارگردانی فالگونی پتک، «چالنی لگین هین هاوایی» به کارگردانی آبجیت و ...

امانه اولین حضور خود را بعنوان هنرپیشه نقش اصلی، با بازی در سریال تلویزیونی «کهین تو هوگا» (Kahiin To Hoga) تجربه کرد، درام محبوبی که شریف در آن نقش کاشیش (Kashish) را بازی کرد و از آن به بعد بسیاری وی را به این نام می خوانند و شخصیتی را که ایفا نمود بعنوان یک فرهنگ در بین خانواده ها جای گرفته است. امانه بعد از اسطوره شدن در آن سریال، در سال 2009 با بازی در فیلم «آلو چات» (Aloo Chaat) به بالیوود راه یافت، نقش مقابل او "آفتاب شیودسانی" بود که در همان سال فیلم دیگری را نیز با نام «آئو ویش کارین» (Aao Wish Karein) با هم بازی کردند.

آخرین فیلم او «اک ویلاین یا یک تبهکار» (Ek Villain) به کارگردانی محیط سوری است.

فیلم شناسی :

سینما
    - آلو چات (آلو لیسیدن) 2009
    - آئو ویش کارین (بیا آرزو کنیم) 2009
    - شکل پی مت جا (آیا نمی شود بد قیافه بود) 2011
    - اک ویلاین (یک تبهکار) 2014

مجموعه تلویزیونی
    - کهین تو هوگا (کجا بود) 07-2003 در نقش کاشیش
    - هونگی جورا نا هام (رابطه نداریم) 13-2012
    - اک تی نایکا (یک اشاره) 2013

* برگرداندن نام هندی فیلم ها به فارسی - که درون پرانتز قرار دارد - بصورت تحت الفظی انجام گردیده است *


افتخارات :

    - جایزه ستاره پریور برای فیلم کهین تو هوگا (2004)
    - جایزه چهارمین جشنواره تلویزیون برای فیلم کهین تو هوگا (2004)
    - جایزه ستاره پریور برای فیلم کهین تو هوگا (2005)
    - جایزه چهارمین جشنواره تلویزیون برای فیلم کهین تو هوگا (2005)
    - جایزه ستاره پریور برای فیلم کهین تو هوگا (2006)
    - جایزه چهارمین جشنواره تلویزیون برای فیلم کهین تو هوگا (2006)
    - جایزه نوزدهمین شیر طلایی برای فیلم هونگی جورا نا هام (2013)


-----------------------------------------------------------------------------------------------


Birth Name : Aamna Sharif (Kashish)
Place of Birth : Mumbai, Maharashtra, India
Date of Birth : 16 July, 1982
Spouse(s) : Amit Kapoor (27 December 2013 – Present)
Occupation : Actress
Years active : 2003 – present

Biography :

Aamna Shariff is an Indian TV/Film actress. She is known mainly for playing the role of Kashish in the popular Star Plus drama Kahiin To Hoga with her co-star Rajeev Khandelwal. She became a household name after the show and her character became a cultural icon.

Aamna was born to Indian father and Persian-Bahraini mother in Mumbai. She studied at St. Anne's High School, Bandra. She began modeling when she was in the second year. She also appeared in Kumar Sanu's "Dil Ka Alam Main Kya Bataun Tujhe" music video as well Falguni Pathak's "Yeh Kisne Jadoo Kiya," Abhijeet's "Chalney Lagin Hain Hawain," Daler Mehndi's "Eh Le 100 Rupiya," Shael's "Nachana Kamal Tera."

Shariff made her acting debut in the daily "Kahiin To Hoga" where she played the protagonist. The show was a major success and is one of the most successful shows in Star Plus history, ranking #5 on Star Plus's top 10 shows of all time. Most of the credit for the show's success goes to the sizzling chemistry between Aamna Shariff and her co-star Rajeev Khandelwal. She returned to acting on TV after six years, playing the lead role in SET India's serial "Hongey Judaa Na Hum" with co-star Raqesh Vashisth. This show ended on March 20, 2013 due to low TRPs. She will now be essaying the role of Komal in Punar Vivah - Ek Nayi Umeed.

Shariff made her film debut in the 2009 Bollywood film Aloo Chaat opposite Aftab Shivdasani. She appeared in another film that same year with Shivdasani again, called Aao Wish Karein. Her latest film is Ek Villain directed by Mohit Suri.

Filmography :

movie
    - 2009  Aloo Chaat   
    - 2009  Aao Wish Karein   
    - 2011  Shakal Pe Mat Ja   
    - 2014  Ek Villain   

Television
    - 2003-07  Kahiin to Hoga
    - 2012-13  Hongey Judaa Na Hum
    - 2013       Ek Thhi Naayka


-----------------------------------------------------------------------------------------------


जन्म : 16 जुलाई 1982 मुम्बई
अन्य नाम : कशिश; मुस्कान
व्यवसाय : अभिनेत्री
सक्रिय वर्ष : 2003 – वर्तमान
धर्म : इस्लाम

आमना शरिफ्फ़ हिन्दी टीवी शो और बॉलीवुड में एक भारतीय अभिनेत्री हैं।. शरीफ्फ़ का जन्म 16 जुलाई 1982 को पारसी भारतीय पिता और बहरैनी माता के घर हुआ.

टेलीविजन :

शीर्ष पर जाएँ...


 

نظر شما درباره این آلبوم

نام شما : *  
پست الکترونیک : آدرس ایمیل اختیاری بوده و در سایت نمایش داده نمی شود
متن : *
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
 
7 + 7 =  
 
  - نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد .
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد .
- نظراتی که به عکس بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد .
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد .
این آلبوم را در گوگل محبوب کنید.