آلبوم مریم اوزرلی

Meryem Uzerli

تعداد عکس های این آلبوم : 9
تعداد نظرات : 0

|عکس و مطالب جدید خود را در رابطه با این آلبوم، از طریق آپلود سنتر سایت، برای ما ارسال نمایید تا بنام خودتان در سایت قرار گیرد.|

| Please send us, your photos and information in relation to this album, by upload center... or this Email: memarjoon@gmail.com|

1 
زندگینامه مریم اوزرلی

Meriem_Userli


نام اصلي : مریم زهرا اوزرلی

تاريخ تولد : 21 مرداد 1362 (August 12, 1983)

محل تولد : کاسل، آلمان

والدین : حسین (ترک)، اورسولا (آلمانی)

همسر(ها) : -----

سال‌هاي فعاليت : (2002 تاکنون)

زمينه فعاليت(ها) : بازيگر سينما و تلويزيون و مدل

مریم اوزرلی در 12 اگوست 1983 از پدری ترک و مسلمان بنام حسین و مادری آلمانی به نام اورسولا در کاسل آلمان زاده شد. او دو برادر و یک خواهر بزرگ‌تر از خود دارد. خواهر بزرگتر او جانان، موسیقی جاز می‌نوازد. وی به زبانهای ترکی، آلمانی و انگلیسی تسلط کامل دارد. مریم درس بازیگری را در شاوشپیل‌استودیو فرزه در هامبورگ خوانده ‌‌است. معروف‌ترین نقش‌آفرینی او در نقش "خرم سلطان" در سریال تاریخی «دوران باشکوه» که در ایران بعنوان حریم سلطان شناخته می شود، است. او در سال 2012 به خاطر همین نقش برندهٔ جایزهٔ پروانهٔ طلایی بهترین بازیگر زن شد. مریم اوزرلی در سال 2013 به طور ناگهانی و به خاطر سلامتیش بازی در سریال حریم سلطان را رها کرد و از قسمت 103 به بعد "وحیده پرچین" جای او را در نقش خرم سلطان گرفت. باید اشاره کرد که مریم در آلمان نیز در چند فیلم و مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کرده است.

زندگی خصوصی :

مریم پس از خروج از ترکیه، اعلام کرد که بدلیل اینکه دوست پسرش "جان آتش" به او خیانت کرده، از او جدا شده است. و همچنین اعلام کرد که باردار بوده و پدر فرزندش آتش می باشد. مریم اوزرلی در 10 فوریه 2014، دخترش را به دنیا آورد و نام او را لارا گذاشت.

فیلم‌شناسی :

سینما
    - 2009    آخر هفتهٔ کاملاً دیوانه       
    - 2009    خط
    - 2009    ستاره‌ها بر روی یخ
    - 2010    سفر بی‌بازگشت   

مجموعه تلویزیونی
    - 2008    اینگا در لینداستورم
    - 2010    پرونده‌ای برای دو نفر
    - 2011    حریم سلطان


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Birth Name : Meriem Sahra Userli
Place of Birth : Kassel, Germany
Date of Birth : August 12, 1983
Spouse(s) : -----
Parents : Hüseyin Uzerli, Ursula Uzerli
Children : Lara Uzerli (b. 2014)
Occupation : Actress, Model
Years active : 2002 – present

Biography :

Meryem Uzerli is a Turkish-German actress and model. She was born on 12 August 1983 in Kassel, Germany. Her father Hüseyin is Turkish while her mother Ursula is German. She has two elder brothers and an elder sister, Canan who is a jazz musician. She studied acting at the Schauspielstudio Frese in Hamburg. Her best-known part is as Hürrem Sultan in the historical Television drama series Muhteşem Yüzyıl. She won the "Best Actress" Golden Butterfly award for this part in 2012. In 2013, she left the series due to health reasons and from episode 103, Vahide Perçin took her part as Hürrem Sultan.

After leaving Turkey, she announced that she had broken up with her boyfriend "Can Ateş" after learning that he had cheated on her. She said that she is pregnant and she wants to give birth to her child whose father is Ateş. On 10 February 2014, she gave birth to a girl named Lara.

Filmography :

Films
    - 2009    Das total verrückte Wochenende       
    - 2009    The Line
    - 2009    Sterne über dem Eis
    - 2010    Journey of No Return

Television
    - 2008    Inga Lindström
    - 2010    A Case for Two       
    - 2011-2013  Muhteşem Yüzyıl


نظر شما درباره این آلبوم

نام شما : *  
پست الکترونیک : آدرس ایمیل اختیاری بوده و در سایت نمایش داده نمی شود
متن : *
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود آیکن عکس دانلود
 
7 + 7 =  
 
  - نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد .
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد .
- نظراتی که به عکس بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد .
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد .
این آلبوم را در گوگل محبوب کنید.